להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

עמוד הבית

  

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי המסייע מזה 60 שנה לקידומם של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, לקראת תפקוד עצמאי ושילוב בתעסוקה.

מגדל אור פועל בפריסה ארצית ומעניק לפונים מענה רחב ומקיף באמצעות רצף שירותים הניתנים בסניפים בחיפה, תל-אביב, ירושלים ובאר שבע, וכן בביתו של האדם ובסביבתו היומיומית. כ-3,000 איש ואישה בכל הגילים ומכל רחבי הארץ נהנים מדי שנה מרצף שירותים ייחודי זה, הניתן תוך עבודה פרטנית עם האדם ועם הקהילה בה הוא חי.

עיקר השירותים ניתנים במימון משרד הרווחה והשירותים החברתיים - השירות לעיוור, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון. השירותים מיועדים לכלל בעלי תעודות העיוור בישראל וכן לאנשים ללא תעודת עיוור.

 

החזון שלנו

כל אדם עם עיוורון או לקות ראייה יוכל לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו כאדם.

 

הייעוד שלנו

להוביל בפיתוח ומתן של שירותים מקצועיים, עדכניים וחדשניים, ולהפיץ ידע בתחומי השיקום התפקודי התעסוקתי, לטובת אנשים עם עיוורון או לקויות ראייה ומי שמעורבים בחייהם.

 

בשנת 2011 התמזגה עמותת מגדל אור עם עמותת יעדים לצפון, אחת העמותות הגדולות והפעילות באזור הצפון. המיזוג ביקש לחזק את הקיימות והאיתנות הפיננסית של מגדל אור, באמצעות ניצול היתרונות הכלכליים והתשתיות הנרחבות של עמותת יעדים לצפון, לטובת אנשים עם לקויות ראייה ועיוורון בישראל.

 

 

 

 

מוקד התמיכה הטלפוני עומד לרשותכם בימים א'-ה', בין השעות 09:00-17:00. במוקד תוכלו לקבל תמיכה בכל הנוגע לשימושי מחשב ועזרים אלקטרוניים, וכן לקבל מענה בנוגע לשירותי מגדל אור השונים.

התקשרו  *9366, או במייל:  hdmigdalor@migdalor.org.il . עוד על המוקד הטלפוני כאן .

 

אודות

שירותים

תמיכה למעסיקים

התנדבות ומעורבות חברתית

שותפים ותורמים

נגישות

צור קשר

הדרכה שיקומית

שיקום ראייה ירודה

אבחונים והכשרות

מציאת עבודה

מתנדבים לצה"ל

מוקד תמיכה טלפוני

הנגשות דיגיטליות

מרכז הכשרות למעגלים תומכים

המפעל המוגן

טכנולוגיה מסייעת

Migdal Or in English

מרכז ידע

השאלת ציוד

הצהרת נגישות

עמוד הבית

מפת אתר

הרשמה

English

русский

العربية


אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד