להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

שרותי ייעוץ להנגשה

·        נגישות אתרי אינטרנט: אנו מבצעים בדיקות שיטתיות באמצעות ארבעת קוראי המסך המובילים: nvda, jaws, cobra, voice over ובדפדפנים לבחירת הלקוח: אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס, כרום וספארי, בהתאם לתקן הישראלי ולכל סוגי הלקויות. הבדיקות נעשות על ידי צוות המשלב אדם שאיננו רואה ואדם רואה שמשלימים ביחד את הבדיקות לכל הלקויות. 

·        אפליקציות סלולר: אנו מציעים בדיקות תהליך המתעדות את נגישות היישום והפעולות המתבצעות בו הן בשלב התכנון והן כאשר היישום כבר פעיל. במקרה הצורך אנו מגיעים למקום שאליו מותאמת האפליקציה ומבצעים תרחישי הפעלה חיוביים ושליליים. הבדיקות הן לכל סוגי הלקויות ועל פי התקן הישראלי תוך התאמה למאפיינים הייחודיים לסלולר. 

·        מסמכים: בדיקות נגישות יסודיות לסוגי המסמכים השונים והמלצות כיצד לתקן את הליקויים. אנו מטפלים גם בבקשות לפטור על ידי בחינה יסודית של אפשרות ההנגשה של המסמכים, בדיקת חלופות והמלצות בהתאם לצורך בשיתוף פעולה של מומחה תוכן אינטרנט ומורשה נגישות

 

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד