להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

טופס פנייה לקבלת מידע על הכשרות מקצועיות

מרכז ההכשרות למעגלים תומכים של מגדל אור הינו גוף ייחודי, אשר מטרתו היא חיזוק תהליכי תפקוד עצמאי והשתלבות בקרב האוכלוסייה המתמודדת עם עיוורון או לקויות ראייה.

אנו מאמינים באדם, ביכולותיו ובכוחותיו, כמנוף לתפקודו והשתלבותו במעגלי חייו השונים. אך יותר מכך - אנו מאמינים בכוחה של הסביבה ובקשרי הגומלין אותם היא מקיימת עם האדם, כחלק מחיזוק תהליכי תפקוד ושיקום.

באמצעות תהליכי הפצת ידע מקצועי לחברה, לקהילה ולמעגלים המעורבים בחייו של האדם המתמודד עם עיוורון או לקות ראייה, מחוזק כוחו ותחושת המסוגלות של האדם, ומתחזק גם כוחה של הסביבה. ידע ייחודי ובעל ערך זה נצבר ופותח ע"י אנשי המקצוע של מגדל אור במהלך עשייה מרובת שנים וניסיון.

צוות המנחים מורכב ממגוון אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ממגוון דיסציפלינות, בעלי ניסיון רב בתהליכי שיקום, ליווי והדרכה, כמו: אופטומטריסטים, עובדים סוציאליים, מוריםלהדרכה שיקומית ומנחים מקצועיים, ביניהם גם מנחים עם עיוורון ולקויות ראייה.

 

המרכז מעביר הכשרות מגוונות בשלושה תחומים מרכזיים:  הכשרות לארגונים, הכשרות לצוותים מקצועיים והכשרות למשפחות.

 תוכלו לקרוא עוד על המרכז כאן.

 

odt        odt

 

אנא מלאו את הפרטים המופיעים בטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי:

 

*
*
*
*
*
 

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד