להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

הכשרות לארגונים

יישום תקנות הנגשת השירות, אשר נכנסו לתוקפן במהלך 2013 כהרחבה לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, הוא תהליך בעל משמעות רבה לאדם עם המגבלה הראייה, אך גם עבור הארגונים השונים אשר פועלים בסביבתו.

חיזוק והפיכת הסביבה הארגונית לשוויונית וכזו הרואה את צרכיו הייחודים של האדם המתמודד עם מגבלה, הינו תהליך בעל משמעות ארגונית וחברתית רחבה.

ההכשרות לדרגי הארגון השונים מקנות ידע מקצועי לעבודה ולמתן שירות הולם לאדם ומחזקות את השייכות הארגונית, באמצעות פיתוח הצוות בדגש על ערכים של שוויון וקבלת האחר.

ההכשרות המוצעות לארגונים בנושאים אלו עוסקות בצורכי האדם עם המגבלה בכלל, ובצרכיה הייחודיים של אוכלוסיית האנשים עם העיוורון או לקויות הראייה בפרט.

 

בכל הסדנאות משולבות התנסויות חווייתיות אשר מועברות ע"י אנשים עם עיוורון או לקות ראייה, בשיתוף מנחים מקצועיים מטעם מרכז ההכשרות.

"בגובה העיניים" ו"לראות את הדרך"
סדנת צוות ליצירת סביבה מקדמת עצמאות

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד