להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

מאיה אשר

מאיה אשר

אני מתנדבת בכיתות ללימוד טכנולוגיה ומחשבים במגדל-אור.  מסייעת למקבלי השירות בהנגשת הטכנולוגיה החדישה שכל כך קריטית לחיים של כולנו.  בכל פעם מחדש מרגש אותי לראות מישהו מצליח להבין לעומק משהו במחשב, כי אני מכירה את התחושה האדירה של לדעת דבר שהייתי בטוחה שאין סיכוי שאלמד לעולם. תוך כדי שאני מלמדת מחשבים, אני גם לומדת להגיד מילים בכל מיני שפות, ולומדת גם על אנשים, שומעת סיפורים, ומספרת משלי.
אני רוכבת עם מקבלי השירות על אופני טנדם ביחד עם קבוצת האופניים של מגדל-אור ונהנית מכל רגע!

לפני שהתחלתי להתנדב במגדל אור, ידעתי על עצמי שאני מקבלת את השונה ממני. עכשיו אני יודעת שיש הבדל עצום בין לקבל את השונה, לבין להכיר ולהבין אותו. אני פוגשת כאן אנשים ממקומות שונים מאוד, לכל אחד יש את הסיפור שלו. וההישג מבחינתי הוא, שלמרות שלכל אחד אני צריכה לדבר אחרת ולהתנהג באופן קצת שונה, אני עדיין יכולה להישאר אני. כאן למדתי להיות רגישה לשונות של אנשים ולצרכים של כל אחד, אבל יותר מזה למדתי שהשונות שלהם לא אומרת שאני לא יכולה פשוט להיות אני, איתם.

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד