להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

לימודי אנגלית

מגדל אור מציעה קורס ללימוד אנגלית כשפה זרה. מטרת הקורס היא להעניק הזדמנויות לשיפור מיומנויות האנגלית למטרות של תעסוקה, שיקום והעשרה.

שלב ראשון: הערכה

במהלך תהליך ההערכה הראשונית נבדקים כישוריו, צרכיו ומטרותיו ותוכניותיו לעתיד של כל תלמיד.

שלב שני: תוכנית אישית

לאחר מכן נבנית תוכנית אישית לכל תלמיד על פי צרכיו וכישוריו בשפה האנגלית.

התוכנית כוללת את כל כישורי השפה כמו קריאה, כתי,בה דיבור והאזנה. חומר הלימוד שונה מתלמיד לתלמיד וזמין בכתב ברייל, במחשב עם מערכת קולית או בהגדלה. הדגש בתוכנית הלימוד הוא על עצמאות הלמידה של התלמיד ומתן אפשרות לתלמידינו לקחת שליטה על הלמידה שלהם. אנו משתמשים במגוון טכניקות וחומרים המסייעים לתלמידנו להשתתף באופן פעיל ולהפוך ללומדים פעילים.

שלב שלישי: לימוד אנגלית

סגל הוראת האנגלית מחויב לסייע לכל אחד מהתלמידים כדי להגיע לרמת תפקוד גבוהה במיומנויות האנגלית ולאפשר תרגול בסביבה תומכת. בנוסף לאנגלית בכתב ניתן דגש על אנגלית מדוברת וחלק מתוכניתו של כל תלמיד מוקדש להתפתחות השפה המדוברת. השיחות מתקיימות בקבוצות קטנות ועל פי נושאים המותאמים לקבוצה עצמה.

הסגל מעדכן ומחדש את שיטת ההוראה שלו ולומד אסטרטגיות חדשות באופן קבוע על מנת לשפר את השירות. מטרתנו הסופית היא להעצים את התלמידים שלנו לקחת חלק בעולם הרואה, להשתתף במערכות חינוך רגילות או למצוא תעסוקה.

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד