להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

מציאת עבודה

השתלבות בתעסוקה של אדם עם עיוורון או לקות ראייה מסיימת פרק ארוך של לימודים הכשרה, ופותחת פרק חדש של התנהלות עצמאית בעולם העבודה. במגדל אור ניתנים שירותי הכשרה והשמה עבור אנשים אשר מעוניינים להשתלב בשוק העבודה, ואנו מעסיקים אנשי מקצוע מובילים בתחום זה. בין היתר, משמש מגדל אור זכיין של משרד הרווחה בתוכנית "תעסוקה נתמכת".

כשלושים אחוזים מבעלי תעודת העיוור בישראל הינם בגילאי העבודה. אחוז המועסקים בקרב קבוצה זו הוא נמוך. הסיבות לאחוז נמוך זה קשורות לחוסר מודעות עם אמצעים של טכנולוגיה מסייעת, המשקלים על חייו ועבודתו של האדם עם העיוורון, העדר מודעות בקרב מעסיקים לאפשרויות הטכנולוגיות הקיימות שיכולות להנגיש תהליכי עבודה, ולצורך של האדם עם לקות הראיה בהכוונה תעסוקתית מקצועית, הלוקחת בחשבון אתגרים אלה.

אנשים עם לקויות ראייה או עיוורים בעלי תעודת עיוור אשר מעוניינים להשתלב בשוק העבודה, יוכלו לקבל ליווי וסיוע של אנשי המקצוע במגדל אור.

   

על תהליך מציאת העבודה לחץ כאן .

 

למידע נוסף למעוניינים להעסיק אנשים עם עיוורון או לקויות ראייה לחץ כאן.

 

 

תוכלו למצוא משרות נוספות באתר "עבודה נגישה", באמצעות בחירה ממגוון תחומים:

 

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד