להתאמת האתר לקורא מסך הפעילו את כפתור "הדגשת ניווט מקלדת והתאמה לקורא מסך" שבסרגל רכיבי נגישות

מגדל אור - עמוד הבית

נפתח המרכז החדש ע"ש פארמדום לשיקום ראייה ירודה

נפתח המרכז החדש ע"ש פארמדום לשיקום ראייה ירודה (הגדל)

מגיע לנו מזל טוב!
בטקס חגיגי  נפתח המרכז לראייה על שם פארמדום. במבנה החדש יוענקו שירותי שיקום ראייה ירודה לאנשים עם לקות ראייה או עיוורון, שלא ניתן לשפר את ראייתם באמצעות משקפיים רגילים או עדשות מגע.

המבנה המרשים קרם עור וגידים תודות לקרן הפילנתרופית הצרפתית "פארמדום", בשיתוף עם קרן רש"י. בטקס הסרת הלוט נכחו נציגי הקרנות ומקבלי שירות, שנהנו גם מהופעה מרגשת במיוחד של הזמרת מורן מזוז.

המבנה החדש והמשוכלל מבטיח שירותי שיקום ראייה ירודה למקבלי שירות באזור הצפון, ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים בינלאומיים. עוד על שירותי שיקום ראייה ירודה תוכלו לקרוא כאן.

בתמונות: נציגי הקרנות בטקס הסרת הלוט - איזבל רובישנטיין ולורן כהן מקרן פארמדום, מר מאיר אלמליח מקרן רש"י, מר עיבל גלעדי יו"ר עמותת יעדים לצפון ומר עודד בשן מנכ"ל מגדל אור.

חדשות

עצור
דרושים מתנדבים
למגוון תחומים ופעילויות, חפשו התנדבות שמתאימה לכם ולזמן הפנוי שלכם!
שינויים במתחם מגדל אור בקריית חיים
בחודשים הקרובים יתקיימו עבודות בינוי במתחם מגדל אור בקריית חיים. אנו מתנצלים על אי הנעימות ומקווים לסיום מהיר של העבודות.
ניוזלטר - בית
תרומות - בית
התנדבות

אודות מגדל אור

מגדל אור הוא מרכז רב-שירותי העוסק בשיקום תפקודי ותעסוקתי של אנשים עם לקויות ראייה או עיוורון, והוא משמש, בית היתר, כזכיין של המוסד לביטוח לאומי, משרד הרווחה והשירותים החברתיים. מגדל אור הוקם בשנת 1954 ומשנת 2011 מופעל באמצעות עמותת "יעדים לצפון", מיסודה של קרן רש"י.

עקבו אחרינו גם בפייסבוק עקבו אחרינו גם ב-
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד